strona główna
oczekiwania   inspiracje   realizacje   kontakt   oferta

Wytwarzane przez nas kafle i dekory, łączą ze sobą elementy autentycznego XVI-wiecznego rzemiosła i subtelnej kreacji artystycznej. Można odnaleźć w nich piękno sadów, pól, łąk, lasów, jezior, strumieni i rzek oraz prostotę wyrazu, będącą nawiązaniem do sztuki naiwnej. Minimalizm użytych środków artystycznych pozwolił na stworzenie równowagi między naturą a tradycją jej obrazowania.

Kafle, ich czerepy, wykonywane są z tradycyjnego materiału, z czerwonej gliny. Stosowana przez nas średniowieczna metoda wytwarzania kafli, wpływa na ich oryginalność, jednocześnie pozwalając zachować wszystkie wymagane funkcje użytkowe: kafle są trwałe, kumulują ciepło, mają wszelkie walory kafli piecowych.


Na podstawie Państwa oczekiwań realizujemy unikatowe elementy użytkowe z ceramiki artystycznej. Dążymy do indywidualizowania produkcji wg potrzeb naszych klientów. Często z przesłanych do nas odręcznych rysunków tworzymy wraz z zamawiającym nowatorskie rozwiązania. Istnieje możliwość zamówienia poszczególnych elementów, lub kompletnej realizacji, a także zamówienie realizacji wg indywidualnego projektu.


MMWW-CERAMIKA to przedsięwzięcie w zakresie twórczości artystycznej, projektowej i produkcyjnej. Wprowadzamy nowatorskie wzornictwo oparte na aktualnych trendach. Współpracujemy z biurami architektonicznymi i firmami budowlanymi o ustalonej renomie, dzięki czemu naszym realizacjom zapewniamy kompleksową obsługę.


Nasze propozycje mogą być wykorzystane zarówno w niewielkich jak i dużych inwestycjach.

Zapraszamy do współpracy dekoratorów i projektantów wnętrz. Proponujemy Państwu przedmioty realizowane w krótkich seriach, unikatowe ze względu na ręczny sposób wytwarzania, złożone z artystycznie skomponowanych elementów.


2007 © MMWW - CERAMIKA
strony internetowe, prezentacje multimedialne